Illuminaci, a New World Order

21:16

Tytuł: Nowy Porządek Świata
Autor: Mikołaj Rozbicki
Rok wyd.: 2013 (Illuminatio)
Ilość stron: 278

"Krok po kroku na naszych oczach realizuje się Nowy Porządek Świata - odwieczny plan globalnej elity scentralizowania władzy"

Czym tak naprawdę jest Nowy Porządek Świata? Kim są Iluminaci i ich tajne stowarzyszenie? Co nas czeka w przyszłości? Czy mamy już dziś czuć się zagrożeni?

Mikołaj Rozbicki w swojej książce przedstawia nam swój punkt widzenia, który z powodzeniem podziela wzrastająca liczba ludzi mieszkającej na naszej, pięknej planecie. Temat Iluminatów oraz teorii spiskowych poruszany jest coraz częściej na forum publicznym. Pojawia się mnóstwo nowych informacji na różnego rodzaju forach, czy stronach www. Ludzkość dostrzega, że jest manipulowana i oszukiwana na światową skalę, nie tylko przez media, ale też przez rząd i przywódców światowych. Jesteśmy świadkami przebudzenia z głębokiego i hipnotycznego letargu, którym od lat mami nas m.in. telewizja, serwując widzowi zajmujące umysł, przygłupie teleturnieje i otumaniające show.
Nowym Porządkiem Świata według Mikołaja Rozbickiego jest: główny nurt współczesnej polityki i ma tylko jeden cel: "zdobycie absolutnej, totalnej, nieprzemijającej władzy przez tych, którzy stoją na szczycie globalnej struktury rządowej".
Autor przedstawia kilka metod jakimi posługują się inni, by nasze umysły pozostały w uśpieniu, ale nie zostawia nas z tą informacja samym sobie, tylko pomaga je zwalczyć . Myślę, że należy poświęcić temu rozdziałowi więcej uwagi, ze względu na dużą jego autentyczność. Ponad to możemy przeczytać o tak zwanych channelingach (przekazach od obcych, nawet z 1982 roku), "operacjach pod fałszywą flagą" (WTC), czy GMO.
Czy kiedykolwiek czuliście się jak marionetki, którymi wyżej postawieni osobnicy sterują w taki sposób, by to właśnie im było lepiej?
Należy postawić sobie pytanie: Jak często spoglądamy poza margines?  Czy nadal chcemy żyć w Matrixie, który sztucznie nam stworzono? A może czas zażyć tę jedną z tabletek jak zrobił to Neo i wybrać jedną ze stron?

Byłam zdziwiona jak często przytakiwałam w myślach Mikołajowi Rozbickiemu, jak często Jego poglądy zgadzały się z moimi spostrzeżeniami. To było wręcz niezwykłe, jakby ktoś siedział w mojej głowie. Od dawna interesuje się "teoriami spiskowymi" i bardzo długo szukałam odpowiedniej książki na ten temat, wreszcie ja znalazłam, to "Nowy Porządek Świata" polskiego autora. Polecam wszystkim, bo czas zmian jest bliski.

Moja ocena 9/10


Zajrzyj i tutaj

9 komentarze

 1. Wspaniała książka, wspaniała recenzja, wspaniały blog.
  Obserwuje i zapraszam do siebie: http://naszksiazkowir.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazwyczaj nie czytam tego typu książek, ale tym razem chyba się skuszę :)
  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I to właśnie coś dla mnie :) Rozejrzę się za tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 4. No, no...jeśli wpadnie mi w ręce to chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie takie książki lubię :) Coś mało Cię na blogu, a ja czekam na nowe recenzje! :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy temat, warta uwagi książka. Fakt że żyjemy w Matrixie. Pocieszający jest fakt, że coraz więcej ludzi zaczyna to widzieć. Ogłupiające teleturnieje w tv są tragiczne, zatrważające i dołujące jest to że wielu ludzi je ogląda... Ja w tv oglądam przede wszystkim domo+ i kuchnię+ oraz czasem jakieś dobre filmy, których jest niewiele w tv. Dziękuję za podsunięcie tego tytułu

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj :) Dołączam i zapraszam do mnie. Będę tu zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Aż tak dobrze?! to muszę jednak przemyśleć lekturę :)

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook