Młodzi zdolni - Uriel

20:02


Damian 'Uriel' Studziński. Numer 1 w mojej kolekcji. Wyjątkowy głos i fantastyczna osobowość. Perfekcjonista w każdym calu. Barwa jego głosu niektórym kojarzy się z kimś takim jak Chad Kroeger (Nickelback) lub Austin Winkler (Hinder). Można by o nim dużo pisać, jednak słowa nie oddadzą tego jakim wspaniałym jest wokalistą, a przede wszystkim człowiekiem.
Na pytania czym jest dla niego muzyka i kto go inspiruje odpowiada:

''Muzyka to ja. Moje życie. Bez niej nie byłbym sobą, śpiew to moja pasja. Kocham grać, występować i nieść ludziom radość moją muzyką. Moim wzorem jest Chris Daughtry, człowiek, który zaistnial dzięki amerykanskiej edycji idola, a o którym kiedyś nie było słychać. Teraz pracuje już nad swoją kolejną płytą. Skoro jemu udało się to osiągnąć, to dlaczego ja nie mógłbym spróbować szczęścia?''

 


s.

Zajrzyj i tutaj

7 komentarze

 1. Młody zdolny ale jaki przystojny :):):)

  OdpowiedzUsuń
 2. w głosie Uriela zakochałam się od początku, ma w nim tyle emocji, że porusza dosłownie wszystko w środku i chociaż nie znam go osobiście, to wiem, że ktoś o takim przekazie nie może nie być wspaniałym człowiekiem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jaki ten gość ma głos!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. oo Uriel :DDD
  cholera, cóż ja tu mam powiedzieć? w jego głosie zakochałam się prawie w tym samym czasie, co i Ty. :) barwą powala każdego.
  o Urielu można mówić dużo, a każdy może mówić coś innego, ale nikt - ABSOLUTNIE NIKT - nie może stwierdzić, że nie ma talentu. ot i wszystko. mam na telefonie chyba wszystkie piosenki, które do tej pory udało mu się nagrać. dopóki nie skończyłam szkoły - utwory te umilały mi codzienną podróż autobusem. :D
  no i osobowość... :) uparty jak mało kto, perfekcjonista postawiony na równi ze mną.
  jestem pewna, że Damian odniesie ogromny sukces i mam nadzieję, że wtedy będzie o nas pamiętał. :DDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. Wniosek? Wszyscy kochają Uriela :)


  Nelka.
  też :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ... i za każdym razem kiedy słucham Nickelback, przypomina mi się ten polski odpowiednik Chad'a:)

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook