Punkt Widzenia (Wywiad) - Weronika Panek

12:53
Weronika Panek - kreatywna, roztańczona i pełna zapału do pracy dziewczyna. Ta młoda dama uczęszcza do Liceum Ogólnokształcącego nr. 3 w Opolu, do klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Prowadzi bloga dotyczącego trendów modowych, jak i makijażowych. Zaskakującym faktem jest to, że tak młoda osoba osiągnęła, tak wiele w krótkim czasie (12miesięcy). Jesteście ciekawi o co dokładnie chodzi? Zapraszam gorąco do przeczytania wywiadu, przeprowadzonego z Weroniką.


KeczDeRabbit: Co miało największy wpływ na założenie przez Ciebie bloga, o tematyce modowej?
Weronika: Od dawna czytam różnego rodzaju blogi: modowe, kulinarne, lifestylowe. Strasznie podoba mi się praca blogerek, które właśnie za sprawą mody wyrażają siebie, traktują ją jako rodzaj sztuki. Wydawało mi się, że prowadzenie bloga to coś niedostępnego, ale fakt, że coraz więcej osób zaczęło je prowadzić dało mi impuls do działania i postanowiłam założyć swojego, na którym pokazuję świat mody z mojego punktu widzenia.

KA czy myślisz może o prowadzeniu bloga jako o swojej przyszłej pracy? Mam tutaj na myśli sytuację słynnej blogerki modowej DEYNN, która zaczynała podobnie jak Ty i wiele innych blogerek. W: Myślę, że każdy chciałby mieć tak świetną pracę i przede wszystkim czerpać z niej ogromną przyjemność. Wiem, że jeśli chcę coś osiągnąć w tej dziedzinie muszę działać i pracować na pełnych obrotach, ponieważ w dzisiejszym świecie każdy kto pisze bloga jest blogerem i ciężko jest się wybić ponad wszystkich.
KWyżej podałam przykład jednej z wielu blogerek modowych, która jest inspiracją dla dużego grona odbiorców. Tworząc swoje stylizacje, posty i wiele innych, wzorujesz się na kimś? W: Jak każdy mam swoje ulubione blogerki, które są dla mnie inspiracją, które podziwiam za to, co udało im się osiągnąć. Mam słabość do tych z Australii. Moją ulubioną jest Tuula (Jessica Stein). Mimo to, podczas tworzenia stylizacji staram się nie wzorować na nikim innym i pokazywać siebie.
KSkoro mowa o tworzeniu stylizacji, jaki ubiór preferujesz u siebie na co dzień, a jaki łatwiej jest ci skomponować w ramach wpisu na blogu? W: Przedstawiam na blogu stylizacje, które noszę na co dzień. Chcę pokazywać jak jestem ubrana, a nie przebrana. Stąd różnorodność zestawów. Kiedy wiem, że dzień będzie pracowity, będę biegać po mieście od rana do wieczora, stawiam na proste zestawienia. Mimo to najlepiej czuję się w typowo kobiecych stylizacjach, uwielbiam buty na obcasie, które dodają mi pewności siebie.

K: To może teraz pytanie z nieco innej beczki. Z tego co mi wiadomo (oraz osobom które Cię obserwują), minął rok odkąd zaczęłaś przygodę z blogowaniem. Czy przez te 365 dni spotkałaś się z opiniami, które odbierały Ci tę pewność siebie, czy słyszysz same pochlebne słowa w związku z tym, czym się zajmujesz? 
W: Muszę przyznać, że jak dotąd słyszałam więcej pozytywnych opinii, jednak spotkałam się również z negatywnymi. Nie mam problemu ze znoszeniem krytyki, tą konstruktywną często biorę do siebie. Wtedy myślę nad swoimi błędami i staram się je poprawić. Oczywiście, że miałam momenty, które odbierały mi pewność siebie, każdy miewa gorsze dni, ja również.
 

K: A czy prócz prowadzenia bloga masz równie ogromną pasję, której jesteś oddana w pełni? W: Od 10 lat tańczę, mam treningi kilka razy w tygodniu. To zabiera mi bardzo dużo czasu.
K: Na sam koniec: masz jakieś cele/marzenia które chciałabyś osiągnąć za wszelką cenę i które mają dla Ciebie dość dużą wartość?
W: Strasznie bym chciała, aby blog docierał do coraz większej liczby czytelników, którzy doceniają to, co robię. Z racji tego, że uwielbiam podróżować, zależy mi,aby był to nie tylko blog modowy, ale również podróżniczy!

Dalsze poczynania Weroniki możecie obserwować na:


Swoje propozycje osób zasługujących na wywiad możecie nadal zgłaszać tutaj ---> ASK .Zajrzyj i tutaj

2 komentarze

  1. Świetny wywiad;) zaglądam na jej bloga bo pochodzi z tego samego miasta co ja;)

    OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook