Sonia Choquette-Duchowi przewodnicy

22:51


Sonia Choquette
Duchowi przewodnicy (Ask Your Guides)
Tłum. Ryszard Oślizło
Rok wyd. 2011 (Studio Astropsychologii)
312 stron
ISBN: 978-83-7377-414-8

  Są na tm świecie i poza nim istoty, o których nawet filozofom się nie śniło. "Dobre duszki" jakby to powiedziały babcie, by nie straszyć wnucząt. Owe "duszki" pojawiają się pod różnymi postaciami aby pomóc nam się duchowo rozwijać, służąc wskazówkami, za którymi możemy podążać. Mimo to nie przeżyją życia za nas i nie zrobią pierwszego kroku ku lepszemu. My sami musimy poprowadzić własną egzystencję zgodnie z Wyższym Ja. Autorka uzmysławia czytelnikom, że istnieje nieskończona liczba przewodników duchowych. Wśród nich wymienia: nauczycieli, uzdrowicieli, anioły, archanioły duchy ziemi, ognia, wody, powietrza, posłańców oraz wiele innych. Cała ta liczna grupa ma za zadanie pomagać i wspierać. 
  Każdy człowiek na planecie posiada własną, indywidualną wibrację, tak samo przewodnicy, kolejno z osobna "mają" inną częstotliwość. Sonia Choquette pragnie przedstawić sposoby, za pomocą których możemy skontaktować się ze wszystkimi przewodnikami, nawet z archaniołami i czerpać z pogody ducha to co najlepsze. Jest jeden warunek: trzeba się otworzyć na powyższe zjawisko i "patrzeć sercem".. Sonia przekonuje nas byśmy zaufali swoim odczuciom i nie pozwalali intelektowi przeszkadzać w połączeniu duchowym (gdy rozum sugeruje, że wszystko jest naszym wymysłem). Duchy, anioły, nawet nasz Anioł Stróż to bardzo subtelne energie, które nie chcą ingerować w nasze życie bez pozwolenia. 
   Być może to odpowiedni czas żeby dążyć do spełnienia w sferze niematerialnej? Pisarka udostępnia dzięki swojej wiedzy szereg ćwiczeń pozwalających na pogłębienie więzi z innym światem, ukazuje historie klientów, które notabene są bardzo ciekawe, a także zachęca do zajrzenia w głąb siebie. Oderwanie od szarej rzeczywistości każdemu się przyda, a nuż Wasza rzeczywistość zmieni swą paletę barw?
  "Przewodnicy duchowi" napisani są w rewelacyjny sposób. Narzucony jest pewien schemat, którego wibracyjna uzdrowicielka trzyma się przez całą książkę, a co pozytywnie wpływa na odbiór. Dowiadujemy się tak na prawdę czegoś, o czym zapomnieliśmy lub widzieliśmy, zasłyszeliśmy, ale nie zwracaliśmy na to większej uwagi.
  Najwyższy czas to zmienić:)
O Autorze:
 Sonia Choquette to światowej sławy pisarka, wibracyjna uzdrowicielka, gawędziarka. Studiowała na Uniwersytecie w Denver i na Sorbenie w Paryżu, posiada tytuł doktora nauk metafizycznych. Jest gospodarzem audycji radiowej Trust Your Vibes w Hay House Radio. Jej książki sprzedały się w milionowych nakładach i stawały się bestsellerami New York Times'a. Jej sukces opisywany jest w bardzo prosty sposób. Sonia potrafi "podłączyć innych do swojej intuicji i zmienić ich wibrację, co z kolei prowadzi do odnalezienia spokoju ducha i osiągania sukcesów wśród jej klientów. Swoje książki poleca ludziom z całego świata. Żywi wielką nadzieję, że poszczególne osoby pozbędą się ograniczeń jakie narzucane są im od dzieciństwa. 

  Moja ocena 10/10 (Skala w tym roku się zmieniła)

Zajrzyj i tutaj

12 komentarze

 1. Hmm, to chyba jednak nie do końca moje klimaty. Z pewnością nie na tą chwilę. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się ciekawie. Od zawsze interesował mnie fakt, czy rzeczywiście istnieją jakieś dobre duszki, które pomagają nam w trudnych chwilach. Chętnie przeczytam tę książkę i może dowiem się czegoś ciekawego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tematyka bardzo interesująca. Czemu nie:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja podziękuję. "Fantastyka astrologiczna" jak to mawia moja koleżanka, to jednak nie moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z książkami opisującymi duchowych przewodników jestem na bieżąco :).
  Wielki sceptyk ze mnie, nie wierzę, ale miło by było...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa recenzja, ciekawa książka. Mimo iż nie bawię się już takimi rzeczami, to z czystej ciekawości sięgnę po książkę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Viconia, hmm czy ja wiem czy to taka fantastyka, kilka książek tego typu zmieniło moje podejście do życia, ale to chyba kwestia wiary każdego człowieka.:)

  Natula, może kiedyś się przekonasz jeśli doświadczysz czegoś na własnej skórze, życzę Tobie tego:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ezoteryka jakoś mnie nie przekonuje. Może się rozejrzę, tak przy okazji :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Pare dni temu znajoma oznajmila mi,że potrzebuje duchowego przewodnika. Nie wiedziałam co jej powiedzieć, bo przeciez to taka niezalezna i silna babka. Chyba sprezentuje jej te książke :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No ja wiem, że nie fantastyka, ale tak sobie mówimy na ten dział w księgarni. W formie żartu :) I spoko, jak ktoś to lubi to ja nie mam nic przeciwko, ani nie śmieję się z nikogo :) Bo też nie chciałabym żeby to zostało tak odebrane :)
  A swoje podejście do życia lubię bardzo i zmieniać nie muszę na tę chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. She, to jak najbardziej polecam:)

  Viconia, No oczywiście ja nie namawiam. Napisałam tylko o swojej zmianie pod ich wpływem xd Wcale tego tak nie odebrałam:P

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook